filoSofa

Het kind is vader van de man. (Bernlef)

filoSofa is de alumnivereniging van de studenten Wijsbegeerte aan de UA. filoSofa organiseert twee keer per academiejaar een debatavond waarop een spreker wordt uitgenodigd die een thematiek inleidt en de discussie opstart.

De bijeenkomsten vinden telkens plaats op een weekavond in Antwerpen centrum. Alle laatstejaarsstudenten en alumni zijn van harte welkom.

Wil je meewerken aan of op de hoogte blijven van de activiteiten van filoSofa? Stuur ons een mail: info@filosofa.be. Graag tot op onze volgende bijeenkomst!

HET FILOSOFA-TEAM

Arthur Cools – arthur.cools@uantwerpen.be
Jan Crikemans – jan@crikemans.net
Marleen De Bruyn – marleendebruyn@skynet.be
Marlies De Munck – marlies.demunck@uantwerpen.be
Michèle Dobbeleir-Goddaert – michdobbeleir@hotmail.com
Martin Michels – martin.michels@telenet.be
Adeline Polycarpidis – adeline.polycarpidis@hotmail.com
Jan Theunis – jan.theunis@diurna.be
Etienne Van Camp – evc@odysseus.com
Geert Van Eekert – geert.vaneekert@uantwerpen.be
Inge Verbeeck – inge.verbeeck@uantwerpen.be
Anne Verlinden – verlindenanne@gmail.com
Jitse Verschueren – jitsev@hotmail.com
Bram Vogels – drennargh@gmail.com
Magda Wouters – magda.wouters@telenet.be

Je kan ons steeds bereiken via de contactpagina